30 فروردین 1396

بيانيه دانش آموزي در همايش "مشق مشاركت "

مولف: مهدی حیدرپور   /  دسته: اخبار و اطلاع رسانی   /  رتبه دهید:
5

بيانيه دانش آموزي در همايش "مشق مشاركت "

به گزارش روابط عمومی دبیرستان بهشت و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، دانش آموزان ممتاز در همايش(مشق مشارکت ) بيانيه ای قرائت نمودند. متن بیانیه به این شرح است:

رهبر معظم انقلاب اسلامي:‌" آنچه من عرض میکنم و در درجه اول برای این حقیر مهم است، شرکت عمومی در انتخابات است و همه آحادی که می‌توانند رای بدهند و مشمول قانوند وارد انتخابات بشوند و انتخابات را پرشور كنند ،این اولین و مهم‌ترین خواسته ما است  . "

امروز در سايه حراست از اصول مترقي انقلاب اسلامي  و قانون اساسي،تلاش هاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) و منويات داهيانه مقام معظم رهبري ،مجاهدت ملت ايران با توكل به خداوند و عنايت حضرت ولي عصر(عج) شاهد رشد و پيشرفت و عزت روز افزون ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف هستيم  .

انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در پيش است،انتخاباتي كه مظهر كاملي از مشاركت سياسي و اجتماعي بر مبناي اصول و آرمان ها و آمال عاشقان انقلاب و شهيدان راه آن است  .

انتخابات فرآيندي است كه به وسيله آن ملت بزرگ ايران مردم سالاري ديني را به منصه ظهور رسانده و با حفظ وحدت،در عين احترام به سلايق مختلف و مشاركت بالا در همه ادوار برگزاري آن توانسته قله هاي رفيع سرافرازي را فتح كرده و تمامي توطئه هاي استكبار را خنثي نمايند  .

در اين راستا، ما دانش آموزان ايران اسلامي پيمان مي بنديم تا با تمام توان چه در سطح خانواده و چه در سطح جامعه ،مشوق و مروج حضور حداكثري در اين فرآيند با شكوه باشيم و حماسه اي ديگر را در برابر دشمنان اسلام و قرآن و وطن عزيزمان رقم زده و در پاسداري از خون پاك و مطهر شهدا ونظام اسلامي از بذل هيچ كمكي دريغ نورزيم  .

حضوري كه نظام مقدس جمهوري اسلامي ما را تحكيم مي بخشد و پايه هاي آن را مستحكم مي كند ، استواري كشور را در مقابل تهديد ها و زياده خواهي ها دوچندان مي كند و دشمنان را از طمع ورزيدن به آن نا اميد مي كند  .

به اميد حضور حداكثري مردم شريف ايران و مشق مشاركت ما آينده سازان انقلاب اسلامي .

تعداد مشاهده (591)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بيانيه دانش آموزي در همايش "مشق مشاركت ""


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید